Voják se vrátil ze zahraniční mise a nepoznal svoji manželku. Zhubla totiž 50 kilogramů!

Foto: www.dailymail.co.ukwww.radiosandwell.co.uk

Annika Price se rozhodla ,že manžela při návratu  ze zahraniční mise v Afghánistánu pořádně překvapí. Během 6 měsíců dokázala shodit více než 50 kilogramů.

Annika po porodu dvou synů vážila neskuteční 106 kg a dokázala se z baculaté maminky přeměnit v krásnou ženskou. Ptáte se jak dokázala? Chce to hlavně pevnou vůli.

 

Stačí vsadit na radu odborníků. Nechat si sestavit přesný dietní plán a hlavně ho dodržovat. Dieta byla složena hlavně z koktejlů ze zeleniny a různých polévek. Pak stačí jen odhodlání a výsledek se dostaví.

 

 


Warning: file_get_contents(https://graph.facebook.com/comments/?ids=http://tyvole.cz/vojak-se-vratil-ze-zahranicni-mise-a-nepoznal-svoji-manzelku-zhubla-totiz-50-kilogramu/): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad Request in /domains2/vx3494500/public/www_root/wp-content/plugins/facebook-like-and-comment/comments.php on line 17

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /domains2/vx3494500/public/www_root/wp-content/plugins/facebook-like-and-comment/comments.php on line 19